MIKROKRAZENIE.PL facebook MIKROKRAZENIE.PL Youtube MIKROKRAZENIE.PL Instagram

MIKROKRAZENIE.PL

Terapia domowa
Start » Terapia domowa

Terapia domowa

 TERAPIA MIKROKRAŻENIA W TWOIM DOMU - TERAZ JUŻ JEST TO MOŻLIWE  - w celu poznania szczegółów prosimy o użycie formularza kontaktowego

Urządzenie do poprawy mikrokrążenia Bemer jest JEDNYM Z NIEWIELU urządzeń medycznych, które każdy z nas może mieć w domu.

Oznacza to, że bez wychodzenia z domu, bez stania w korkach czy innych niedogodności związanych z dojazdami, rezerwowania sobie specjalnie wolnego popołudnia możemy korzystać z dobroczynnego działania terapii. A wraz z nami cała nasza rodzina.

Aby terapia były skuteczna i by móc się cieszyć prawidłowym mikrokrążeniem przez całą dobę, idealnie jest serwować sobie dwie ośmiominutowe sesje dziennie – jedną rano i jedną wieczorem (jest potwierdzone naukowo, że jedna sesja poprawia i reguluje naczynioruchowość od 12 do 16 godzin).

Czy wobec tego stać kogokolwiek na to, by dwa razy dziennie odwiedzać gabinet terapeutyczny? Codziennie przez kilka tygodni? Czy stać kogokolwiek na to, by do tego samego gabinetu prócz siebie wozić swoje dziecko (które często się przeziębia i ma anginy), żonę (która cierpi na bolesne miesiączki) lub męża (który po maratonie nabawił się kontuzji), mamę (cierpiącą na bezsenność), tatę (cierpiącego na nadciśnienie) i na dodatek chorą na cukrzycę babcię?

Nawet jeśli kogoś stać, to na pewno nie jest łatwo wygospodarować na to wszystko czas. Tak w swoim grafiku jak i w grafiku naszych bliskich.

Medyczna technologia Bemer wychodzi więc nam naprzeciw. Wystarczy wypożyczyć lub kupić urządzenie, rozłożyć je w wolnej chwili (bo nie trzeba do niego mieć nawet dedykowanej leżanki czy szezląga) i po prostu korzystać z jego dobrodziejstw.

Dzięki terapii organizm szybciej się regeneruje, zwiększa odporność. Narządy i komórki są lepiej dotlenione a toksyny szybciej odprowadzone. Poprawia się nam koncentracja, polepsza samopoczucie. Zdrowi, utrzymują zdrowie a chorzy szybciej do niego wracają. Sportowcy po treningach szybciej się regenerują a kontuzjowani wracają do pełnej sprawności.

Lista dobroczynnego działania jest bardzo długo a ponieważ każdy organizm jest inny, trudno jest tu wymienić wszystkie.

Prócz ‘klasycznej’ terapii ośmiominutowej, Bemer oferuje – objętą patentem - terapię nocną. Wystarczy ustawić godzinę pobudki a urządzenie samo dopasuje poziom i czas trwania ‘wygaszenia’ pracy poszczególnych narządów a później rano ich pobudzenia do wzmożonej codziennej pracy – budzimy się pełni sił witanych a nasz metabolizm od razu działa na wysokich obrotach.

Fizykalna Terapia Naczyniowa jest biorytmiczną stymulacją naczyń. Urządzenie w dokładnie zdefiniowanych odstępach czasu wysyła impulsy i wytwarza pole magnetyczne. Przy pomocy tego pola elektromagnetycznego komórki mięśniowe są stymulowane do skurczu, w wyniku czego do układu kapilarnego pompowana jest większa ilość krwi.

Badania potwierdzają, że Fizykalna Terapia Naczyniowa może przyczynić się do sukcesu terapii medycznej jako leczenie wspomagające. W całym okresie stosowania terapii nie zaobserwowano wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych szkodliwych dla zdrowia korzystających z niej pacjentów.

Skuteczność terapii potwierdzają 46 publikacje, które pojawiły się w ostatnich 15 latach w PubMed oraz cztery badania naukowe.

Z okazji 20-lecia firma BEMER Int. AG uruchomiał w Polsce program ośmiotygodniowego testowania urządzeń Bemer. Zainteresowany? Powiedz nam o tym, skontaktujemy się z Tobą.


znajdź opiekuna regionalnego mikrokrążeniadomowa terapia mikrokrążenia