MIKROKRAZENIE.PL facebook MIKROKRAZENIE.PL Youtube MIKROKRAZENIE.PL Instagram

MIKROKRAZENIE.PL

Dla kogo jest BEMER HORSE?

Dla kogo jest BEMER HORSE?

Medyczna terapia Bemer to wsparcie holistyczne

Sygnał BEMER ma pozytywny wpływ na całe ciało konia i skutecznie stymuluje przywspółczulny układ nerwowy znany również jako „rest and digest system” (system odpoczynku i trawienia), który odpowiedzialny jest za metabolizm, odpoczynek i gromadzenie rezerw fizycznych (UNIVERSITAT MAILAND, 2018).

Zastosowanie BEMER HORSE przed treningiem, jazdą wyczynową lub transportem pomaga w wyciszeniu i ochronie konia. Dzięki zastosowaniu technologii BEMER HORSE twój koń odniesie korzyści z szybszej regeneracji ogólnoustrojowej, regeneracji tkanki mięśniowej oraz wydajniejszego nawodnienia, odżywienia i natlenienia wszystkich komórek.

Fizykalna terapia BEMER - kluczem do zdrowia

Linia weterynaryjna BEMER HORSE wspiera Cię w optymalnej opiece nad Twoim koniem, pomagając zachować zdrowie i zwiększyć jego wydajność. Wszystkie urządzenia emitują unikalny sygnał BEMER, który jest z powodzeniem stosowany od ponad 18 lat i posiada 5 światowych patentów medycznych.

Wyniki badań wskazują na rosnącą potrzebę wspierania organizmu konia, raporty badawcze informuję, iż:

  1. Najważniejsze mięśnie na grzbiecie konia reagują bez bólu na ciężar Jeźdźca przez pierwsze 15 minut, potem pojawia się dyskomfort i ból w wyniku zaburzonego mikrokrążenia. Po 25 minucie rozpoczynają się procesy destrukcyjne już w samym mięśniu.
  2. Raporty ze szczegółowych badań technologią ultradźwięków, pod kątem uszkodzeń mięśni grzbietu wykazały, iż niemal wszystkie konie mają znaczące zniszczenia w tym strukturach.
  3. Termogramy wskazują liczne ośrodki zapalne w grzbietach koni chodzących nawet pod najlepiej dopasowanym siodłem. Ucisk spowodowany ciężarem Jeźdźca i dopięty popręg powodują znaczne zaburzenia krążenia krwi oraz ból.

Zadowoleni użytkownicy Bemer HorseZadowolonych posiadaczy technologii 
 BEMER HORSE z każdym dniem 
 jest coraz więcej! Ty też możesz do nich dołączyć! Jeśli masz jakiekolwiek pytanie na temat zestawu BEMER HORSE - skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy!

Przeczytaj również:

Jak działa BEMER HORSE?

Jak obsługuje się BEMER HORSE?

znajdź opiekuna regionalnego mikrokrążeniadomowa terapia mikrokrążenia